FAQ

Для запису ви можете зателефонувати нам та обговорити всі деталі з адміністратором, або ж використати онлайн-форму Уся інформація в цій формі – актуальна, ви одразу можете обрати майстра, до якого бажаєте записатися, а також побачити ціну послуги.
Ні, ми працюємо тільки в салоні. Багато дівчат думають, що зробити макіяж або зачіску буде набагато швидше та простіше, якщо до їхнього дому завітають майстри. Але насправді це не зовсім так, а саме в салоні часу витратиться менше, навіть зважаючи на транспорт. Є низка причин, чому ми вирішили працювати без виїзду. У салоні кожен майстер має своє робоче місце, з розкладеними інструментами та засобами і хорошим освітленням, що дуже важливо для роботи. А ось вдома у клієнток не завжди знайдеться зручне місце, і дуже часто бувають проблеми з достатнім освітленням. До того ж, навіть розкладання потрібних засобів для роботи займає багато часу. Окрім цього, клієнтку у помешканні можуть відволікати домашніми або іншими родинними справами, тоді як в салоні й майстер, і клієнт можуть спокійно зосередитися на зачісці або макіяжі. Загалом, робота в салоні більш вигідна та спокійна для обох сторін, і займає менше часу.
Години роботи салону залежать від побажань і потреб клієнтів. Стандартно ми працюємо з 9 ранку і до 7 вечора, але за потреби (наприклад, для весільної зачіски) майстри можуть вийти в інший час – зокрема й рано вранці. Просимо вас звернути увагу на те, що в разі раннього виходу (до 7-ї години ранку) майстер за свою роботу бере на 100 грн більше. Це зумовлено виходом не за графіком і врахуванням додаткових витрат на транспорт до салону в ранковий час. Щиро сподіваємося на ваше розуміння!
Ні, у такому випадку макіяж не зіпсується. У процесі миття волосся або укладання перукар не зачіпає вашого обличчя, тому ризику зіпсувати щойно зроблений макіяж немає. Зверніть увагу на те, що ми не робимо макіяж і зачіску одночасно.
У нашому салоні працює дуже багато майстрів. У кожного – свій індивідуальний стиль, усі вони – професіонали своєї справи й постійно удосконалюються. Є майстри більш досвідчені інших, які працюють у цій сфері на кілька років більше. Ціна послуги залежить від того, до якого майстра ви вирішили записатися, – у майстра з великим стажем послуга буде коштувати дорожче. Усі актуальні ціни доступні тут, до того ж, у процесі запису через онлайн-форму, ви можете подивитися ціни кожного майстра.
Ціна роботи з волоссям залежить від декількох чинників – перш за все, від довжини, кількості витрачених матеріалів (наприклад, у процесі фарбування волосся) і складності самої роботи (погодьтеся, що є різниця між простим накручуванням і вишуканим укладанням з плетінням). Всього фахівці класифікують 7 довжин волосся: 1 довжина – це коротке волосся (зачіски чоловічого типу), 2 довжина – волосся до середини шиї (наприклад, каре, волосся до 25 см), 3 довжина – від середини шиї до плечей (до 35 см), 4 довжина – до лопаток (від 35 до 40 см), 5 довжина – довге волосся нижче лопаток (до 55 см), 6 довжина – до 60 см і 7 довжина – понад 60 см. Чим довше ваше волосся – тим дорожча робота.
Для візажу ми використовуємо тільки професійну косметику. Загалом, це продукція італійського виробника Cinecitta, і французька косметика Atelier. Окрім цих «основних» засобів, використовуємо й інші продукти – наприклад, від Wycon і Make Up For Ever. Усю косметику, яку ми використовуємо в роботі, можна придбати в нашому салоні.
Так, у нас є подарункові сертифікати на всі послуги та товари. Ціна такого сертифіката 500 грн або 1000 грн. Будь ласка, зверніть увагу на те, що одержувачу подарункового сертифіката потрібно попередньо записатися в салон для отримання послуги, щоб уникнути накладок у графіку.